Tevredenheid zomervakantie 2022

Met enige trots delen we mee dat in Grobbedonk 94% van de ouders tevreden is over de zomervakantie 2022. Enkele pluimen die we op onze hoed mogen steken: we hebben super begeleiders die actief met de kinderen bezig waren, kinderen kwamen enthousiast thuis en we boden een fijn aanbod aan. 

Hieronder vind je drie grafieken waarop de resultaten van onze tevredenheidsenquête te lezen zijn: 

Ben je tevreden over de opvang tijdens de zomervakantie?
In welke mate voelde je kind zich welkom bij KIKOEN deze zomer?
In welke mate kon je als ouder deze zomer met je vragen & noden terecht?

Met de Net Promotor Score meten we de algemene klantentevredenheid bij KIKOEN. Zo kunnen we ons ook vergelijken met andere organisaties. De best scorende organisaties situeren zich tussen de +50 en +80. Met de score van 69 zijn we dus heel erg blij. Dit ligt helemaal in lijn met de score van vorig jaar (68).

Naargelang de score die gegeven wordt op de Net Promoter-vraag onderscheidt men 3 categorieën van mensen:

  • Promotors = respondenten die een score van 9 of 10 gegeven hebben
  • Passief Tevredenen = respondenten die een score van 7 of 8 gegeven hebben
  • Criticasters = respondenten die een score van 0 tot 6 gegeven hebben

We verwerken de resultaten momenteel met de grootste zorg en gaan ermee aan de slag in concrete acties. Onderstaande acties zijn een samenvoeging van de resultaten van de tevredenheidsenquête, evaluatie met het team en evaluatie met jobstudenten:

  • We blijven inzetten op vertrouwen en laagdrempeligheid door
    • Een warm onthaal
    • Kinderen actief verwelkomen en bij naam aanspreken
    • Begeleiding voorstellen aan ouders en kinderen (facebook, website) en dit ook visueel en voorspelbaar maken
    • Ouders meer informeren over het reilen en zeilen in KIKOEN dmv foto’s op Facebook
  • We versterken ons aanbod door
    • Onze thema’s meer uitwerken dmv aankleding en voorbereide/begeleide activiteiten
    • Meer structuur en voorspelbaarheid in het dagverloop te brengen
    • Afwisseling te brengen in het speel(goed)aanbod en het ‘speelgoed van de week’ in de kijker te zetten
    • Lokale kleinschalige uitstapjes (picknick aan de Harmonie, ijsje eten, naar de markt, naar het speelpleintje in de buurt)
  • We maken efficiënter en doordachter gebruik van onze ruimte en materialen door
    • Herorganisatie van de ruimte en materialen

Dankjewel voor jullie talrijke reacties! Wij gaan ermee aan de slag!